Суббота, 13.07.2024, 17:12
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

Будем здоровы

Меню сайта
Категории раздела
Акции [1]
Объявления [5]
Рецепт месяца [1]
Поиск
Вход на сайт
Заказ товара
Ваш E-mail *:
Ваш телефон *:
Ваш заказ *:

Подписка на новости
Ваше имя *: 
Ваш E-mail *: 
Тема письма: 

Диетолог Голосуй

Я з того покоління, чеснотою якого була скромність. Тому мені завжди незручно розказувати про себе). Я написала та провела велику кількість лекцій та вебінарів на тему здоров’я, писала статті до корпоративного журналу, в соцмережах та на сайті.

Я 35 років спілкувалась з пацієнтами та покупцями в аптеці і ще  9 років , проводячи консультації та комп’ютерну діагностику. Але коли  мова заходить про себе, то це дається важче).

Мене звати Валентина Голосуй і я вітаю вас на своїй сторінці. Я дієтолог, провізор, експерт, наставник з  40-річним досвідом консультування. Я допомагаю жінкам у віці 40+ схуднути швидше за допомогою східних та психологічних практик.

Зі мною ви отримаєте бажаний результат швидше, тому що я використовую у своїй роботі принципи традиційної китайської медицини та методи роботи з негативними переконаннями. І це те, що відрізняє мене від інших дієтологів. Крім того, такий підхід значно покращить ваше здоров’я, настрій та зовнішність. Також ви відчуєте себе набагато енергійнішою та життєрадісною.

А все разом це називається – не тільки схуднути, а й отримати омолоджуючий ефект. Вам до вподоби такий результат?